Facebook Google+ Twitter

Lenny Kravitz nie zagra w Łodzi. Koncert odwołany!

Koncert Lenny'ego Kravitza został odwołany. Występ miał odbyć się dzisiaj w Atlas Arenie w Łodzi. Polski organizator koncertu Live Nation poinformował o tym fakcie zaledwie kilkanaście godzin wcześniej, w nocy.

Lenny Kravitz gościem brazylijskiego prezydenta Lula da Silvy. By José Cruz/ABr Cropped (lossless) by High on a tree [CC-BY-3.0-br (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/br/deed.en)], via Wikimedia Commons / Fot. José Cruz/ABr Cropped (lossless) by High on a treeWydarzenie na krajowej mapie kultury jakiego oczekiwano od dłuższego czasu, czyli koncert Lenny'ego Kravitza został odwołany. Występ miał odbyć się dzisiaj, czyli 3 listopada 2014 w Atlas Arenie w Łodzi. Live Nation będący polskim promotorem koncertu poinformował o tym fakcie zaledwie kilkanaście godzin wcześniej, w nocy.

Informacja podana na stronie Live Nation: "Według zalecenia lekarza Artysta po przebyciu infekcji wirusowej musi teraz wypoczywać". (...) "Lenny Kravitz zawsze dba o jak najlepszą jakość swoich występów na żywo, a dla swoich fanów chce być w jak najlepszej formie, dlatego podjął trudną decyzję o przełożeniu daty koncertu."

Data zaplanowanego na dzień dzisiejszy koncertu została przełożona na 15 grudnia 2014r. Wszystkie bilety zakupione na koncert dnia 3 listopada 2014r. zachowują ważność. Jedynie należy pamiętać, że zwroty biletów będą przyjmowane tylko do dnia 17 listopada 2014r. Osoby, które chcą zrezygnować z uczestnictwa w koncercie Lenny'ego Kravitza proszone są o kontakt z info@eventim.pl.

O kłopotach zdrowotnych artysty wiadomo już od tygodnia. Lenny Kravitz odwołał koncerty w Estonii, na Litwie i na Białorusi. W środę oczekiwany jest w Berlinie, ale nie podjęto jeszcze decyzji co do tego występu.

Odwołanie koncertu nie postało bez wpływu na nastroje oczekujących spotkania z idolem. Polscy fani w swoim rozgoryczeniu reagują dość impulsywnie zamieszczając wpisy na Facebook, których wymowa i ładunek emocjonalny są iście choleryczne.

Warto zauważyć, że wyprzedano wszystkie bilety na koncert Kravitza. Jest to takim samym wyznacznikiem popularności artysty jak ilość płyt kupowanych przez fanów i zainteresowanych w rockowym brzmieniu, w którym Kravitz flirtuje z muzyką funkową, oraz realizuje inspiracje z pogranicza reggae i jazzu. Muzykę Kravitza wyróżnia przy tym wyraźne odwoływanie się do konwencji lat 60. i 70. z całą pacyfistyczną i zarazem psychodeliczną otoczką. Przez to porównywany jest z Jimi Hendrixem i Bobem Marleyem. Multiinstrumentalista z dorobkiem 11 wydawnictw fonograficznych, które stanowią łączny nakład przekraczający 40 milionów egzemplarzy sprzedanych płyt.

Obecna trasa koncertowa promuje najnowszy LP "Strut", który uzyskuje znakomite notowania i wyróżnienia, m.in. status złotej płyty w Polsce, platynowa płyta we Włoszech. Singiel "The Chamber" plasuje w czołówce większości światowych list przebojów.źródło: Live Nation

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.