Facebook Google+ Twitter

Leo musi odejść?

Wiadomości24.pl, wraz z portalem 100ludzi.pl, uruchomiły pierwszy z cyklu rankingów publicystycznych.

Podgląd rankingu / Fot. Kamil BargielWiadomości24.pl wraz z portalem 100ludzi.pl uruchomiły pierwszy z cyklu rankingów publicystycznych. Tym razem pytamy was: “Kto powinien zostać nowym trenerem reprezentacji Polski?” Każdy może odwiedzić ranking, który znajduje się pod adresem leo.100ludzi.pl i zagłosować na swojego faworyta, a także wypowiedzieć się na jego temat.

Dlaczego warto wziąć udział w rankingu? Użytkownicy za oddane głosy mają dodatkowo szanse na otrzymanie atrakcyjnych nagród, m.in. zestawów płyt DVD.

- Rankingi, które organizujemy to rzecz bezprecedensowa w polskim Internecie. Użytkownicy mogą nie tylko na bieżąco uczestniczyć w kształtowaniu wyników rankingów, ale również są nagradzani atrakcyjnymi nagrodami za swój udział. Ale nie jest to zwykłe głosowanie, ponieważ głosując w rankingach użytkownicy mogą od razu posłuchać ocenianych płyt, czy obejrzeć zapowiedzi nowości kinowych, a nawet zarezerwować bilet do kina! To wszystko sprawia że nasze rankingi są multimedialne i ciekawe. – mówi Kamil Bargiel, twórca 100ludzi.pl.

Żeby głosować w rankingach i komentować użytkownik nie musi się logować się w portalu. Natomiast możliwość otrzymania nagród dostępna jest dla zalogowanych użytkowników. Za każdy oddany głos oraz głosy zaproszonych przez siebie znajomych i dodanie komentarza otrzymuje się punkty. Wygrywają osoby, które uzbierają największą liczbę punktów.

100ludzi.pl jest pierwszym na świecie opiniotwórczym portalem rankingowym, jest to platforma dzięki której użytkownicy mogą aktywnie wyrażać swoje zdanie. Serwis jest pierwszą inwestycją funduszu AIP Seed Capital, którego celem jest inwestowanie w innowacyjne przedsięwzięcia tworzone przez młodych ludzi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.