Facebook Google+ Twitter

Leo powinnien zostać

Wyniki rankingu „Leo Beenhakker? Kto powinien zostać trenerem reprezentacji?” są jednoznaczne. Pierwsze miejsce zajął Leo Beenhakker. Drugie miejsce przypadło Franciszkowi Smudzie, na trzecim uplasował się Henryk Kasperczak.

Miażdżąca przewaga Leo Beenhakkera / Fot. ElaWyniki rankingu „Leo Beenhakker? Kto powinien zostać trenerem reprezentacji?” są jednoznaczne.
Pierwsze miejsce, z 271 głosami, zajął obecny trener Leo Beenhakker. Drugie miejsce przypadło Franciszkowi Smudzie, na trzecim uplasował się Henryk Kasperczak. Pozostali potencjalni kandydaci nie otrzymali nawet 30 głosów.

Ranking jest pierwszym z cyklu rankingów publicystycznych organizowanych przez portal 100ludzi.pl oraz serwis Wiadomości24.pl. Każdy mógł zagłosować na swojego faworyta, a także wypowiedzieć się na jego temat na stronie leo.100ludzi.pl Głosowanie w rankingach, a także komentowanie jest bardzo proste, bo użytkownik nie musi się logować ani rejestrować.

Użytkownicy mogą nie tylko na bieżąco uczestniczyć w kształtowaniu wyników rankingów, ale również otrzymują atrakcyjne nagrody. - Nasze rankingi są multimedialne i ciekawe - mówi Kamil Bargiel, twórca 100ludzi.pl.

Najaktywniejsi uczestnicy otrzymali filmowe płyty DVD ufundowane przez Wiadomości24.pl. Wszystkie wyniki oraz towarzyszącą rankingowi dyskusję można zobaczyć na: leo.100ludzi.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.