Facebook Google+ Twitter

Leonard Cohen w Łodzi - ostatnie bilety!

Leonard Cohen wystąpi 19 lipca w Atlas Arena w Łodzi. Będzie to jedyny koncert tego kanadyjskiego muzyka w Polsce. Warto spieszyć się z zakupem biletów, których z dnia na dzień jest coraz mniej.

Leonard Cohen w Atlas Arena w Łodzi / Fot. mat. prasowePochodzący z żydowskiej rodziny o rodowodzie litewskim artysta jest absolwentem wydziału humanistycznego Uniwersytetu McGill w Montrealu w Kanadzie. Podróżował po całym świecie często nawet zmieniając miejsce zamieszkania. Tak np. przez dłuższy czas mieszkał w Grecji, Londynie, Nowym Jorku, Nashville, Bombaju, Los Angeles.

Przez wiele lat pod imieniem Jikan (Cichy) przebywał w buddyjskim klasztorem zen spod Los Angeles gdzie udało mu się znaleźć spokój wewnętrzny i uwolnić się od depresji. W 2008 roku ruszył w wielką trasę koncertową podczas której wystąpił m.in. w katowickim Spodku i na warszawskim Torwarze.

12 sierpnia 2012r. rozpoczęła się kolejna trasa koncertowa Cohena, promująca wydany 31 stycznia 2012r. album OLD IDEAS. Koncerty zaplanowano m.in. w Belgii, Danii, Norwegii, Finlandii, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Turcji, Rumunii, Francji, Hiszpanii i Portugalii, a następnie w USA i Kanadzie.

Dziennik brytyjski "Financial Times" napisał o nim: "Nie ma drugiego takiego artysty, który potrafiłby uwodzić publiczność, jak Leonard Cohen. Kiedyś cieszyłby się reputacją twórcy zdolnego uwieść każdą kobietę, dziś, w wieku 78 lat wykorzystuje swój talent ku innym celom, rzucając do swych stóp publiczność na całym świecie". Już za niecałe 2 tygodnie - 19 lipca będziemy mieli okazję podziwiać jednego z największych pieśniarzy naszych czasów w Atlas Arenie w Łodzi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.