Facebook Google+ Twitter

Lepper chce dać swój ciągnik zamiast poręczenia

Ciągnik zamiast 50 tysięcy złotych? Czy do wniosku Leppera przychyli się prokuratura okręgowa w Łodzi, dowiemy się dopiero w czwartek.

50 tys. zł kaucji – to suma jaką wyznaczyła łódzka prokuratura dla Andrzeja Leppera z tytułu poręczenia majątkowego. Lepper wpadł jednak na inny pomysł, aby uniknąć płacenia pieniędzy, których rzekomo nie ma. Mianowicie w zamian za umorzenie 50 tys. zł odda swój ciągnik, wart 156 tysięcy.

Nie wiadomo, czy prokuratura uwzględni złożony wniosek. Nieprzekraczalny termin składania wniosku upływał wczoraj, wczoraj też został on złożony – niestety po godzinach pracy prokuratury. Jak donosi TV Katowice faks, którym miał zostać wysłany wniosek, omyłkowo trafił na biurko Sądu Rejonowego w Warszawie. Całą sytuację wyjaśniono dopiero w poniedziałek w godzinach popołudniowych. Jako, że termin mijał dopiero o północy,
do czwartku Prokuratura Okręgowa w Łodzi zadecyduje, czy taka zamiana jest jednak możliwa.

Gwoli przypomnienia. Andrzejowi Lepperowi do chwili obecnej zostały postawione dwa zarzuty w związku z seksaferą w Samoobronie. Zarzut kilkukrotnego żądania i przyjmowania korzyści osobistych o charakterze seksualnym od Anety Krawczyk oraz usiłowanie doprowadzenia innej działaczki Samoobrony do obcowania płciowego. Lepper nie przyznaje się do żadnego z zarzucanych mu czynów, jeśli jednak zostaną mu one udowodnione, grozi mu nawet do 8 lat więzienia.

Źródło :TVP 3

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.