Facebook Google+ Twitter

Lepper wraca do rządu - reaktywacja koalicji!

Rzecznik rządu poinformował, że Andrzej Lepper dostanie dziś nominację na stanowisko Wiceprezesa Rady Ministrów i Ministra Rolnictwa. Tym samym Samoobrona wraca do koalicji. PiS rozpoczął również rozmowy z Ruchem Ludowo-Narodowym.

Szef Samoobrony Andrzej Lepper opuszcza Pałac Prezydencki po spotkaniu z prezydentem Lechem Kaczyńskim. | Fot. PAP/Andrzej Rybczyński. Jak podało Radio ZET i TVN24 Andrzej Lepper spotkał się w Pałacu Prezydenckim z Lechem Kaczyńskim. Wcześniej Przed godziną 20 w Kancelarii Premiera rozpoczął obrady Komitet Polityczny PiS, który zdecydował o wejściu do koalicji z Samoobroną.

Jednak to nie koniec problemów z większością w Sejmie. Z klubu Samoobrona odszedł poseł Henryk Młynarczyk. W takim układzie Samoobrona liczy - 47 posłów. LPR - 29 a PiS -154, co daje razem 230 głosów. Nie wiadomo co z Ruchem Ludowo-Narodowym, Andrzej Lepper nie jest przychylny koalicji z grupą posłów będacych w RLN. Spotkanie liderów: PiS - premiera Jarosława Kaczyńskiego, Samoobrony - Andrzeja Leppera oraz LPR - Romana Giertycha odbywało się po południu w rządowym hotelu przy ul. Parkowej.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Błyszczy oj, błyszczy..

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 17.10.2006 22:57

W jednak! W czymś Polska błyszczy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Same błazeństwa w tym naszym Rządzie. Takiego cyrku na całym świecie nie ma jak u nas. Jesteśmy pod tym względem liderami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.10.2006 23:11

Znów jakaś efemeryczna koalicja? Ostatnia deska ratunku? Próba zachowania twarzy? Na nic to. Zanamy przecieź od kilku dni nowe tlumaczenie skrótu PiS. Podpisuję się pod nim obiema rękami,

Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.