Facebook Google+ Twitter

Leszek Kuzaj ofiarą napadu. Został zaatakowany maczetą

Według nieoficjalnych informacji kierowca rajdowy Leszek Kuzaj trafił do szpitala po tym, jak został zaatakowany maczetą. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Leszek_Kuzaj.jpg&filetimestamp=20080106170915 / Fot. Sławek/CC BY-SA 2.0Jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych Leszek Kuzaj został napadnięty.

Jak informuje wprost.pl Kuzaj został zaatakowany maczetą w warsztacie samochodowym pod Krakowem. Jak mówi podinspektor Marek Korzonek: "Bandyci zaatakowali Kuzaja maczetami. Zadali mu trzy ciosy - w ręce, nogi i okolice żeber. Sportowiec wrócił zakrwawiony do biura. Napastnicy uciekli.

Policja poszukuje sprawców.

Życiu Kuzaja nie zagraża niebezpieczeństwo. Po napadzie o własnych siłach wsiadł do wezwanej na miejsce zdarzenia karetki, którą został przewieziony do szpitala.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Krzysztof Uściński
  • Krzysztof Uściński
  • 03.03.2012 11:53

A w polskich sklepach wciąż można kupić i maczety, i krótkie pseudo-kije bejsbolowe - to zachęta, by bandyci tam właśnie zaopatrywali się w "sprzęt profesjonalny" zamiast tracić swój cenny czas na chałupniczą produkcję mniej poręcznych narzędzi. Doprawdy, wzruszająca jest troska handlowców o tych "ludzi pracy"; podobnie jak obojętność państwa w tej kwestii. To może od razu rozdajmy im po kałachu - w ramach rządowego programu walki z bezrobociem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.