Facebook Google+ Twitter

Leszno - antyterroryści w akcji

Już niedługo ukaże się film w reżyserii Igora Leńskiego z Leszna. Do projektu zaangażował nie tylko swoich znajomych, ale również policjantów i antyterrorystów.

Igor swą przyszłość wiąże właśnie z filmem, jego pierwszy projekt nosi tytuł „Zatorze Południe”. Film opowiada o prawdziwych realiach, o miłości, kłamstwie, narkotykach. Jest to jeden z poważniejszych jego projektów, który być może pozwoli mu dostać się na wydział reżyserii łódzkiej filmówki.


Ulicami miasta toczył się pościg policjantów za filmowym uciekinierem - wszystko oczywiście odbyło się w sposób bezpieczny, aby na planie filmowym nikomu nic się nie stało. W jednej z ostatnich scen wkroczyli antyterroryści, którzy zagrali z wielkim zaangażowaniem. Leński chwalił się świetną współpracą z mundurowymi, dzięki czemu wszystko wyglądało bardzo profesjonalnie. Kamerą zajął się Mateusz Stefaniak, który filmowaniem zajmuje się na poważnie od 3 lat.


W film zaangażowanych było 35 osób, zdjęcia do niego trwały ok. pół roku, a już w październiku będziemy mogli zobaczyć debiutanckie dzieło Igora. Najpierw w jego szkole, a z czasem może nawet w domach kultury w różnych miastach.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

nineinar
  • nineinar
  • 09.12.2010 17:29

jest juz to gowno gdzies w necie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.