Facebook Google+ Twitter

Letni problem - męskie topless na ulicach

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2010-07-22 11:23

Zrobiło się bardzo, bardzo gorąco. Wraz afrykańskimi upałami przyszła do nas i tamtejsza moda, czyli bardzo skąpe odzienie na ulicach i w komunikacji miejskiej.

Chodzimy w cienkich bluzkach, koszulach czy spodniach. I to jest całkiem normalne. Ostatnio jednak razem z upałami nastąpiła inwazja nagich męskich torsów. W autobusach czy pociągach, na dworcach i przystankach, na chodnikach, ulicach i nawet w urzędach, widać dziesiątki gołych od pasa w górę facetów.

Może tym miejskim golasom wydaje się, że oglądanie ich spoconych brzuchów i owłosionych klatek, to miły widok. Pewnie tak, bo prężą się dumnie i bez skrępowania świecą nagością. Ale zapewne wielu współobywateli i współobywatelek uważa, że jest to widok raczej niesmaczny. Tym bardziej, że duża część tych półnaturystów ma nadwagę oraz, co smutne, w tłoku po prostu zalatuje od nich potem.

Jeszcze gorzej się dzieje, gdy nagusy wsiadają do autobusów czy pociągów i przyklejają spocone plecy do siedzeń, zostawiając następcom pamiątkę w postaci brudu, potu i zarazków na oparciach.

W krajach cywilizowanej Europy, we Francji, Hiszpanii, czy w Niemczech, obowiązuje bezwzględny zakaz wchodzenia do środków komunikacji publicznej, jak też sklepów i urzędów bez koszulek. Tam już dawno uregulowano ten problem i najwyższy czas, by zrobiono to i u nas. Może warto wywiesić w autobusach tabliczki, że wstęp bez wierzchniego odzienia jest zakazany?

Powinno się edukować społeczeństwo, że to, co się podoba jednym, niekoniecznie musi podobać się innym, a przyklejanie się do cudzego potu na fotelu nie jest ani przyjemne, ani higieniczne. Wielu panom przydałaby się nauka bardziej cywilizowanych zachowań.

-

Tekst ze strony Kielce Nasze Miasto: Tekst >>
pk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 17.08.2010 15:14

Może lepiej wywieśić tabliczki: Zabronione jest zabraniać!!! Podżynanie gardeł i horrory to widoki wywołujące ślinotok i radochę ogłupionych ludzi, którym wmówiono, że ich naturalne zapachy to smród a nagość jest grzeszna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.