Facebook Google+ Twitter

Letnia BAZA dla adeptów żeglowania

Od 1950 roku wyszkolili tysiące żeglarzy - mowa o mrągowskim Klubie Sportowym Baza, który rozpoczął już przygotowania do letnich obozów żeglarskich w Tałtach. Ich uczestnikiem był między innymi znany polski żeglarz Karol Jabłoński.

Obóz żeglarski. / Fot. Katarzyna EnerlichObóz żeglarski. / Fot. Katarzyna EnerlichDla starszych: grupa żeglarska i rejsowa, dla młodszych - grupa optymist - na obozy żeglarskie w Tałtach mogą jeździć już ośmiolatki. Program wypoczynku to przede wszystkim szkolenia żeglarskie i motorowodne, udział w regatach turystycznych, gry i zabawy sportowe oraz rejs statkiem pasażerskim „Białej Floty” i piesze wycieczki do ciekawych zakątków. W tym roku młodzi żeglarze odwiedzą m.in. rezerwat łabędzia w Łuknajnie i Zatokę Poziomkową. Obozy odbywają się w dwutygodniowych turnusach od 1 lipca.
– Mamy nadzieję, że, jak co roku, chętnych nie zabraknie – mówią organizatorzy.

Ekwipunek uczestnika to: ubranie i obuwie sportowe, sandały, sztormiak, buty gumowe, czapka z daszkiem i ciepła czapka, przybory toaletowe, ręczniki, krem od słońca, strój kąpielowy, śpiwór (w miarę możliwości), przybory do pisania – uczestnicy grupy żeglarzy, 2 małe szekle, 2 m linki – uczestnicy grupy żeglarzy i OPP.

Więcej informacji na temat obozu na: www.baza.sails.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Najlepsza w Polsce szkoła żeglowania z tradycjami która wychowała przodujących na świecie zawodników jak Karol Jabłoński i wielu innych wybitnych na skalę światową .Stosownane przez ponad 50 lat metody nauczania są tego odzwierciedleniem. Zapraszamy młodych i nie tylko ludzi na szkolenie do Tałt.Z poważaniem Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Mrągowie oraz przyszły absolwent Akademi Wychowania Fizycznego i Sportu -Żurek

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki Pawle

Komentarz został ukrytyrozwiń

To nie reklama, to informacja o obozach żeglarskie Klubu, działającego przy Szkole Mistrzostwa Sportowego w Mrągowie. Nie jest to zatem instytucja ani firma, a placówka edukacyjna. Obozy są własnie takim edukacyjnym przedsięwzięciem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy to jest tekst reklamowy? Nieeeeeee! To tak samo jakbym napisał, że Zgierski PTTK organizuje Rajd Pieszy, którego celem jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży turystyki i liczy na dużą liczbę uczestników. To też byłaby reklama? Klub Sportowy Baza organizuje obozy żeglarskie. I trzeba o tym informować. Dla mnie jest to normalny artykuł informacyjny i tyle. Ale może się mylę. Jeśli tak to proszę o uświadomienie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.05.2007 23:14

Reklamy zamieszczamy jako teksty? Od kiedy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.