Facebook Google+ Twitter

Letnia Czytelnia w Toruniu!

Toruński Klub Krytyki Politycznej zaprasza w okolice fontanny Cosmopolis na Placu Rapackiego, gdzie w wakacyjne soboty w godz. 12-17 rozstawiona będzie czytelnia na świeżym powietrzu!

 / Fot. Krytyka PolitycznaW Letniej Czytelni będą czekały książki i prasa, dobra literatura i publicystyka - każdy znajdzie coś dla siebie! Przewidziane są również warsztaty dla dzieci.

Warto czasami oderwać się od fotela i na świeżym powietrzu, na leżaku czy też na kocu, zagłębić się w ciekawą lekturę. Na trawnikach ustawione zostaną regały pełne książek - dla dorosłych, dzieci i młodzieży.

Na potrzeby Letnich Czytelni został przygotowany Kurier Książki - gazeta, dzięki której każdy będzie mógł zapoznać się z krótkim opisem książek dostępnych w Czytelniach.

Tradycyjnym miejscem książki jest biblioteka - szkolna, domowa, miejska. Przenosimy książkę w nowe miejsce - przestrzeń miejską, by pokazać, że książki to niekoniecznie zakurzone tomiska czytane między dusznymi regałami. Tych, którzy w naszych Czytelniach znajdą coś dla siebie, zapraszamy jesienią i zimą do miejskich bibliotek, po kolejne lektury.

Zapraszamy!

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.