Facebook Google+ Twitter

Letnia Szkoła Przedsiębiorczości poszukuje "Lidera Biznesu"

InQbator Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego FUAM jest organizatorem „Letniej Szkoły Przedsiębiorczości”, która potrwa od 14 do 19 sierpnia w ośrodku w Borach Tucholskich.

 / Fot. Logo Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego FUAM.- W Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym od lat promowana jest przedsiębiorczość, szczególnie inicjatywy środowiska akademickiego. Letnia Szkoła Przedsiębiorczości jest najbardziej niecodziennym ze wszystkich działaniem, jakie do tej pory realizowaliśmy - mówi gazecie internetowej Wiadomości24.pl Anna Tórz-Rzepczyńska z Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM

Szkoła skierowana jest do osób, które miały okazję zetknąć się z programami realizowanymi przez Poznański Park Naukowo-Technologiczny FUAM oraz do studentów, absolwentów i doktorantów, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o biznesie, mają innowacyjny pomysł lub już rozpoczynają własną działalność. - Podczas pięciodniowego wyjazdu na Kaszuby będziemy łączyć tematy poważne i rekreację; szkolenia dotyczące różnych aspektów prowadzenia firmy z wycieczkami rowerowymi i spływami kajakowymi - dodaje Tórz-Rzepczyńska.

Dzień rozpoczyna się szkoleniem. Uczestnicy rozpoczną naukę od marketingu, w następnej kolejności biorą udział w warsztatach podatkowo-prawnych, a na koniec w szkoleniu z biznesplanu. Szkoła kończy się prezentacją koncepcji firmy przygotowanej przez każdą z grup i wyborem "Lidera Biznesu". - Wiemy, jak przygotowywać młodych ludzi do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Od lat prowadzimy konkurs na najlepsze biznes plany. Teraz będziemy przekazywać tę wiedzę w nieco inny sposób – mówi Anna Tórz-Rzepczyńska.

Letnia Szkoła Przedsiębiorczości jest realizowana w ramach projektu "Wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej" finansowanego przez Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Partnerami Szkoły są: Wrocławskie Centrum Transferu Technologii oraz Uniwersyteckie Centrum Transferu Technologii.

***
Odpłatność za uczestnictwo w Szkole wynosi 100 zł. Wszyscy zainteresowani proszeni są o przesłanie na adres mm@ppnt.poznan.pl formularza, który dostępny jest na stronie www.inqbator.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.