Facebook Google+ Twitter

Letnie inspiracje. Tylko dla kobiet!

Jeśli jesteś kobietą, która wakacje spędza w pracy i marzy ci się chwila oderwania od zawodowych zajęć, ale nie chcesz marnować czasu… To program przygotowany przez Training Factory jest właśnie dla ciebie!

„Letnie inspiracje – twój urlop od codzienności” pod takim hasłem zorganizowanych będzie 8 dni warsztatowych, z których pierwszy przypadnie na 1 sierpnia, a ostatni zaplanowano na 26 września. Zawsze w soboty, tylko dla kobiet i, niestety – tylko w Warszawie.

Każdy warsztatowy dzień, to 7 godzin zajęć podzielonych na dwa etapy. Od 10 do 14 uczestniczki przejdą szkolenie dotyczące rozwoju osobistego, które prowadzone będzie przez doświadczonych psychologów i pedagogów. Tu dowiesz się więcej na temat autopromocji, wewnętrznej krytyki, organizacji czasu, odkrywaniu własnego potencjału, radzenia sobie ze stresem, automotywacji, czy asertywności. Po trwającej godzinę przerwie obiadowej, od 15 do 18 uczestniczki rozwiną swoje zainteresowania, pasje, może odnajdą nowe inspiracje, bowiem na drugi etap warsztatu składają się praktyczne zajęcia z wizażu i stylistyki, dietetyki, fotografii, tańca, ceramiki użytkowej i artystycznej.

Niestety, spotkania są płatne – za każde z nich zapłacimy 400 zł. Zapisywać można się mailowo – adres podany jest na stronie organizatora.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.