Facebook Google+ Twitter

Letnie Kino Konesera na Ząbkowskiej

Letnie Kino Konesera to jedna z najciekawszych propozycji Centrum Kultury mieszczącego się w dawnej Wytwórni Koneser. Codziennie można uczestniczyć w klimatycznym seansie „pod chmurką”.

Letnie Kino Konesera to jedna z najciekawszych propozycji Centrum Kultury mieszczącego się w dawnej Wytwórni Koneser. Codziennie można uczestniczyć w klimatycznym seansie „pod chmurką”. To świetny pomysł na spędzenie wieczoru z przyjaciółmi w szerokim gronie kinomaniaków.

Piknikową atmosferę po zmroku zapewniają leżaki plażowe i puchowe poduchy, na których spoczywają widzowie. Układ widowni jest dowolnie zmienny i zależy tylko od fantazji uczestników. Każdego wieczoru można odnaleźć dla siebie miejsce na „ultramarynie” (asfaltowa powierzchnia pomalowana na soczysty niebieski kolor). Na niepogodę organizatorzy również znaleźli sposób. W przypadku opadów mobilna widownia przenosi się pod zadaszenie i ogląda filmy przy dźwięku kropel deszczu uderzających w dach. Wyjątkowych atrakcji dostarcza metoda projekcji. Filmy odtwarzane są z taśmy 35 mm, a nie płyt DVD, a z głośników dobiega charakterystyczny dla starych filmów szmer.

Seanse odbywają się codziennie o godz. 22 na terenie dawnej Wytwórni Koneser przy ulicy Ząbkowskiej 27/31.
Więcej informacji i repertuar na stronie: www.latokonesera.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.