Facebook Google+ Twitter

"Letnie tanie kinobranie"

Krakowskie Kino Pod Baranami przygotowało nie lada gratkę dla kinomaniaków - letnie pokazy filmowe za 5 zł.

Letnie tanie kinobranie w Kinie pod Baranami / Fot. Materiały promocyjneJuż po raz kolejny w krakowskim kinie studyjnym odbywają się wakacyjne pokazy filmowe za 5 zł. Tegoroczny Przegląd Filmowy rozpoczął się 4 lipca i potrwa do końca sierpnia. W tym czasie wyświetlane będą 102 filmy, które ujęte zostały w osiem tematycznych tygodni.

Pierwszy tydzień, podczas którego można było obejrzeć filmy, w których słowem-kluczem było "życie", przyciągnął wielu zainteresowanych. Nie ma się co dziwić, skoro kino zaserwowało między innymi „Życie na podsłuchu” Floriana Henckel-Donnersmarcka, „Życie i całą resztę” Woody’ego Allena czy „Podwójne życie Weroniki” Krzysztofa Kieślowskiego.

A zapowiada się jeszcze ciekawiej. W ramach Letniego Kinobrania pokazywane będą zarówno filmy polskie, jak i zagraniczne: europejskie, amerykańskie, azjatyckie. Seanse odbywają się codziennie, kilka razy w ciągu dnia. W programie znalazły się głośne filmy ostatnich lat oraz prawdziwa klasyka kina: Francois Ozon, Ingrid Bergman, Pedro Almodovar.

Ten tydzień upłynie pod hasłem czeskiego humoru. Widzowie będą mogli zobaczyć filmy w reżyserii Jiriego Menzla, Petra Zelenki, Jana Sveraka i innych. Kolejne przewidziane przez kino bloki tematyczne to:

Od 18 do 24 lipca: Blues, flamenco i inna muzyka.
Od 25 do 31 lipca: Dzikość serca i inne namiętności.
Od 1 do 7 sierpnia: Bollywood i filmy innych kultur.
Od 8 do 14 sierpnia: Królowa, Cesarzowa i inne kobiety.
Od 15 do 21 sierpnia: Labirynt Fauna i inne bestsellery.
Od 22 do 28 sierpnia: Jarmusch, Bertolucci i inni mistrzowie kina.

Więcej informacji pod numerem telefonu krakowskiego kina: 012 423 07 68 oraz na stronie internetowej Kina pod BaranamiWybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

super

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.