Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4394 miejsce

Letnie Warsztaty fotograficzno-artystyczne Pop Art Foto Show

Przygotowujemy się do organizacji jednodniowych warsztatów fotograficzno - artystycznych pod hasłem: POP ART FOTO SHOW.

Plakat / Fot. Marcin MizeraProwadzenie:

SEBASTIAN SKALSKI - Fotografik / Malarz / Artysta
MARCIN MIZERA - Dziennikarz / Publicysta / Prezenter

SEBASTIAN SKALSKI to artysta o niezwykłej osobowości i wielu talentach. Fotografik - portrecista gwiazd i ciekawych ludzi, malarz Pop Art., animator kultury i sztuki. Członek Polish American Photographic Club of New York. Autor albumów: "Apetyt na kobiety - 100 kobiet wyjątkowych XXI wieku", „Almodóvar fotografii…” czy "Matki Dzieciom".

Koszt uczestnictwa to: 150 zł.

Warsztaty odbędą się w sobotę, 24 sierpnia. START: godz. 11:00, ZAKOŃCZENIE: godz. 19:00. Osiem godzin pracy z wyjątkowym artystą, jednym z najlepszych polskich fotografików - Sebastianem Skalskim.

Jeżeli interesujesz się fotografią, to musisz tam być!

Warsztaty odbędą się w Ośrodku Kultury w Janowcu nad Wisłą, Plac Wolności 1. Część plenerowa odbędzie się w ruinach zamkowych i parku.

Kto widział prace Sebastiana Skalskiego zgodzi się, że jest wszechstronnym artystą lubiącym wzbudzać kontrowersje i skrajne uczucia… Oglądający prace i wystawy Skalskiego goście są pod wielkim wrażeniem, kiedy na własne oczy widzą fotoobrazy na bawełnianych płótnach. Prace są ogromne - metr na metr. Ich majestyczność zadziwia a Skalski jest odbierany jako wytrawny i liryczny portrecista - kolorysta. Jego fotoobrazy cechuje pasja jak i silny wpływ sztuki Pop-Art. z jego czołowym twórcą Andy Warholem.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. REZERWACJE:

redakcja@tygpowisla.pulawy.pl lub pod numerem: 514 087 747 oraz w redakcji Tygodnika Powiśla, ul. Wojska Polskiego 4 lok. 2. Puławy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.