Facebook Google+ Twitter

Let`s talk fashion w Centrum Cybernetyki

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-01-18 16:11

Po co komu staż u Zienia? Czy Ossoliński potrafi rozebrać marynarkę? Kiedy PROSTO stanie się popularne jak Adidas? To tylko niektóre z pytań, z jakimi będą się musieli uporać uczestnicy nowego cyklu warsztatów modowych.

Let's talk fashion, czyli polska moda od podszewki", to nteraktywne warsztaty twórców z doświadczeniem z innymi twórcami i odbiorcami, które rozpoczynają się 19 lutego w CC od spotkania z projektantem mody Maciejem Zieniem.

Projekt "Let's talk fashion, czyli polska moda od podszewki" to cykl warsztatów dotyczących mody i jej projektowania. Do ich poprowadzenia Centrum Cybernetyki zaprosiło osoby, które mają na swoim koncie znaczące, często pionierskie dokonania na polskim rynku. Wśród gości są zarówno projektanci jak i animatorzy środowiska związanego z modą, dziennikarze, przedstawiciele biznesu.

"Chodzi nam o dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz o inspirowanie innych do twórczych działań" - tłumaczy ideę pomysłodawczyni przedsięwzięcia Monika Jakubiak, dyrektor artystyczna Centrum Cybernetyki i projektanta mody, współpracująca m. in. z Grażyną Kulczyk, Tate Britain, Chloe, Hussein Chalayan. "Warsztaty są interaktywne, zakładają prawdziwą wymianę między uczestnikami i twórczą atmosferę, w której mają powstawać pomysły i nowe rozumienie mody. Chcemy zapoczątkować oddolną rewolucję branży modowej, umożliwiać projektantom lepszą sprzedaż i wspierać rozwój mody polskiej".

Warsztaty są otwarte dla wszystkich osób zainteresowanych modą - dziennikarzy, studentów, stylistów czy przyszłych projektantów. Spotkania będą się odbywać raz w miesiącu w Centrum Cybernetyki – miejscu wspierającym nowe, twórcze projekty oraz wszelkie wydarzenia związane z polską modą i dizajnem.

Cykl „"Let's talk fashion, czyli polska moda od podszewki"” rozpocznie się 19 lutego o godzinie 19:00 od warsztatu zatytułowanego „Po co mi staż u Zienia?”, który poprowadzi jeden z najbardziej znanych polskich projektantów, Maciej Zień. Kolejnymi gośćmi będą m. in. Hania Rydlewska (red. nacz. Exclusiv), Tomasz Ossoliński, Hannah Draper (Carhartt), Basia Metelska (dyrektorka Art and Fashion Festival Stary Browar), Monika Jakubiak. Jednym z warsztatów będzie również case study z udziałem jednego z największych światowych portali zajmujących się modą i nadchodzącymi trendami - WGSN, nazywanego również Bloombergiem przemysłu modowego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.