Facebook Google+ Twitter

Lewandowski najbardziej popularnym polskim piłkarzem

Okazuje się, że Robert Lewandowski jest najbardziej popularnym polskim piłkarzem. Świadczą o tym badania przeprowadzone ostatnio przez Pentagon Research.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_Lewandowski#mediaviewer/Plik:Robert_Lewandowski_2011_(3).jpgBadanym przedstawiono zdjęcia zawodników i poproszono ich, aby skojarzyli je z podanym nazwiskiem. Robert Lewandowski został rozpoznany przez 79,5 proc. ankietowanych. Piłkarz zdeklasował pozostałych zawodników. Następny, Jakub Błaszczykowski, kapitan reprezentacji Polski został rozpoznany i skojarzony przez 55,8 proc. badanych.

Trzecim zawodnikiem i ostatnim, jak informuje Pentagon Research który przekroczył ponad 50 proc. okazał się bramkarz Arsenalu Londyn, Wojciech Szczęsny. Pozostałe miejsca zajęli kolejno: Artur Boruc – 48 proc., Łukasz Piszczek – 38,5 proc. oraz Paweł Brożek – 25,9 proc. Warte podkreślenia jest to, że ostatni z nich, występujący w barwach Wisły Kraków jest najbardziej rozpoznawalny zawodnikiem polskiej ekstraklasy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.