Lewandowski zdobył kolejną bramkę w Lidze Mistrzów. Polak zajmuje 27. lokatę w rankingu strzelców (wideo)

Redakcja Wiadomości24.pl
Robert Lewandowski zaliczył kolejne trafienie w rozgrywkach Ligi Mistrzów. W meczu z Arsenalem Polak zdobył bramkę w 10. minucie.

Jak zapowiedział, tak zrobił. Robert Lewandowski strzelił gola Arsenalowi i tym samym pierwszy raz w karierze pokonał Petra Cecha. Bayern wygrał 5:1, a pierwszy do bramki strzeżonej przez czeskiego bramkarza trafił w 10. minucie właśnie reprezentant Polski. To już 27. bramka "Lewego" w historii występów w Lidze Mistrzów. Na liście najlepszych strzelców rozgrywek dogonił słynnego Brazylijczyka Rivaldo. Obaj zajmują ex aequo 27. lokatę.