Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1894 miejsce

Leżaki, lemoniada… Bankowcy ruszają w wakacyjną trasę

Bankowcy porzucają krawaty i garnitury, biorą leżaki i w wakacje ruszają w trasę. Cel to odwiedzenie 10 miast z mobilnym oddziałem Smart Mini. W nim będzie strefa do załatwienia spraw finansowych i miejsce na odpoczynek.

 / Fot. newsrm.tv- Świat staje się coraz bardziej mobilny, prawie wszyscy mamy już smartfony i my staramy dostosowywać się do nowoczesnego świata. Chcemy podążać za naszymi klientami i wymyśliliśmy mobilne oddziały. W tym roku odwiedzimy z nimi 10 wakacyjnych miejsc – mówi newsrm.tv Marcin Domagał, dyrektor departamentu zarządzania produktem karta kredytowa w Citi Handlowy.


Nowa mobilna koncepcja Smart Mini zakłada połączenie mobilnej placówki bankowej z przestrzenią rozrywki i wypoczynku. Na miejscu można zapoznać się z ofertą produktową banku. Dzięki aplikacji na tablety klienci mogą przy wsparciu doradców od ręki złożyć aplikację o konto, kartę kredytową lub pożyczkę. Do dyspozycji klientów oddane są dwie strefy rozrywki – strefa wypoczynku, gdzie na leżakach będzie można odpocząć, skorzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi czy też napić się kawy lub lemoniady. Bank udostępnia także specjalną przestrzeń eventową, w której klienci mogą zobaczyć spektakularne widowiska artystyczne, jak pokazy laserów czy video mapping. Całość zajmuje powierzchnię 350 m2.


- W tym całym wakacyjnym otoczeniu, w tej atmosferze zabawy i luzu nie zapominamy o profesjonalnym podejściu do naszej pracy o bezpieczeństwie naszych klientów. Nie posługujemy się żadną dokumentacją papierową. Wszystkie dane klientów zbierane są w sposób cyfrowy i trafiają od razu bezpośrednio do naszych systemów bankowych – wyjaśnia Marcin Domagał.


Od czerwca do sierpnia bank będzie obecny ze swoim Smart Mini na największych wydarzeniach w 10 miastach w całej Polsce. Miejscowości, do których wkrótce zawita:


Piotrków Trybunalski – Fly Fest 01-02.07

Grunwald – Dni Grunwaldu 15-16.07

Giżycko – Mazury AirShow 5-6.08

Gdynia – AeroBaltic 1-12.08

Bielsko-Biała – XIV Międzynarodowy Piknik Lotniczy 02-03.09

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.