Facebook Google+ Twitter

Libertas wzywa do głosowania na... Unię Polityki Realnej

Libertas Polska, w serwisie internetowym swojego komitetu wyborczego, pokazuje film promujący UPR.

Film pochodzi z portalu YouTube i jest zatytułowany "Traktat zdrady, kłamstwa i zniewolenia".


Został on zmontowany z fragmentów wypowiedzi europosłów, Odnośnik do filmu jest widoczny z prawej strony, pod napisem "Materiał filmowy" / Fot. www.kwlibertas.pl
wzywających do przeprowadzenia referendum, w każdym państwie Unii Europejskiej, dotyczącego wejścia w życie Traktatu Lizbońskiego.

Odnośnik do filmu jest obecny na stronie internetowej Komitetu Wyborczego Libertas Polska jako jedyna pozycja w dziale "Materiał filmowy".

Wraz z polskim tłumaczeniem, film na YouTube umieścił użytkownik podpisujący się nickiem odDymarkow. Jest on autorem polskich napisów, a także adnotacji widocznej w rogu, nawołującej do głosowania na UPR.

Kadr z filmu. W lewym górnym rogu, widoczna adnotacja dodana przez odDymarkowa. / Fot. youtube.comodDymarkow deklaruje, że nikt z Libertas nie pytał go o pozwolenie wykorzystania filmu w celach kampanii wyborczej, ale jednocześnie mówi iż nie ma o to pretensji. - Widzowie mojego kanału poinformowali mnie, że Libertas zamieścił ten film na swojej stronie. Jestem sympatykiem zarówno UPR jak i UKIP [Partia Niepodległości Zjednoczonego Królestwa, jej przedstawiciele występują w filmie - przy. autora]. Mimo, że z Libertas łączy te partie niechęć do Traktatu Lizbońskiego, to jednak jest między nimi konkurencja w wyściugu o miejsca w PE. - Postanowiłem, więc wykorzystać darmową reklamę na stronie Libertas do promocji UPR, której wizja Europy jest mi znacznie bliższa - odpowiada internauta, na pytanie o swoje motywy wsparcia UPR.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

HAHA świetny numer, to się Libertas wyłożył. A oto oficjalna odpowiedź UPR:

Unia Polityki Realnej dziękuje ugrupowaniu Libertas Polska za promocję na swej stronie głównej.

Na stronie komitetu wyborczego Libertas Polska www .kwlibertas .pl można znaleźć film z wypowiedzią Nigela Farage'a, lidera brytyjskich uniosceptyków z United Kingdom Independence Party (Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa) i zachętą do głosowania na Unię Polityki Realnej. Po uruchomieniu filmu w trybie pełnego ekranu pojawia się informacja: "Głosuj na UPR www.kwupr.pl". - Czyżby Libertas zaczął promować prawdziwych zwolenników suwerenności państw europejskich? Dziękujemy im za wspieranie Unii Polityki Realnej i prawdziwych - nie farbowanych - zwolenników Europy Ojczyzn - mówi Bolesław Witczak, prezes UPR.

Film umieścił w sieci i opatrzył polskimi napisami internauta "OdDymarkow", sympatyk Unii Polityki Realnej. Podobnie jak wielu innych użytkowników Internetu w Polsce stara się swoją pracą przybliżać to, co dzieje się na posiedzeniach Parlamentu Europejskiego. Pokazywać, w jaki sposób podejmowane są próby uciszenia przeciwników powstania jednego europejskiego superpaństwa. Do takich przeciwników należy bezsprzecznie Nigel Farage, wielokrotnie krytykujący Libertas. Natomiast Declan Ganley wielokrotnie przyznawał, że nie ma nic przeciwko temu, żeby Unia Europejska przekształciła się w jedno państwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.