Facebook Google+ Twitter

Liberty z Pauliną Magaj dla powodzian

4 lipca odbędzie się cykl koncertów charytatywnych, których celem jest pomoc dla ofiar tegorocznej powodzi. W akcję włączyła się katowicka grupa Liberty, która zagra z tej okazji dwa koncerty - w Katowicach i Zabrzu.

Pierwszy występ Liberty zaplanowany jest na godzinę 14, na placu przy ulicy Mariackiej w Katowicach. Bezpośrednim organizatorem imprezy jest klub muzyczny Cogitatur. Poza Liberty na scenie pojawią się również tacy wykonawcy jak: Południowy Pakt, Spychani na margines, Ludwik, Dzika Kiszka i Heartsgarage. Koniec koncertów przewidziany jest na godzinę 20.

Stowarzyszenie Wielka Flota Zjednoczonych Sił organizuje tego samego dnia w Zabrzu zbiórkę publiczną, pod hasłem "Stop Powodziom", wydarzenie odbędzie się przy centrum handlowym Platan. Imprezę rozpocznie pokaz motocyklowy.

Przewidziane są pokazy militarne, PCK oraz straży pożarnej. Największą atrakcją jest jednak występ zespołu Liberty przewidziany na godzinę 17.30. Interesującą ciekawostką jest to, że jeden utwór zostanie wykonany z gościnnym udziałem najlepszej zabrzańskiej wokalistki, laureatki wielu konkursów oraz uczestniczki programu Mam Talent - Pauliny Magaj.

Wszystkich mieszkańców Katowic, Zabrza i okolic gorąco zachęcamy do wsparcia i uczestnictwa w obu akcjach. Należy pamiętać, że pomoc dla powodzian jest niezbędna.

Paulina Magaj - I will always love you

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.