Facebook Google+ Twitter

Libia wstrzymuje działania wojskowe

Szef libijskiego MSZ Moussa Koussa poinformował na konferencji prasowej, że Libia wstrzymuje wszystkie operacja wojskowe, aby ochronić cywilów zgodnie z wymogami rezolucji ONZ.

 / Fot. PAP/EPA"Zdecydowaliśmy się na natychmiastowe zawieszenie broni i na natychmiastowe wstrzymanie wszystkich operacji wojskowych" powiedział Moussa Koussa.

Polska weźmie udział w ataku na siły Kadafiego?

Premier Wielkiej Brytanii jeszcze przed oświadczeniem libijskiego MSZ, zadecydował o natychmiastowym rozmieszczeniu samolotów bojowych Tornado i Typhoon w bazach, z których możliwy byłby ewentualny atak na wojska libijskie.

Źródło: TVN24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Społeczeństwo libijskie ma strukture plemienną i plemienne grupy wzieły się za łby o władzę nad ropą i podział zysków bez żadnej wspólnej idei (poza obaleniem Kadafiego) i koncepcji "co dalej".
Interwencja z zewnątrz raczej pogorszy sprawę, a jej skutki obrócą się przeciw Europie: wszak kolejne tysiące islamskich imigrantów do Ameryki nie będą uciekać.
Swiat arabski nalezy zostawić w spokoju; islam z zasady wyklucza demokrację jako formę rządów. Po każdym obalonym tyranie/kacyku/królu będzie następny tyran/kacyk/król.
I każdego zachodni politycy będa całowac po ...rękach, żeby uzyskac dobre kontrakty na ropę. Tak było z Kadafim przez pół wieku i tak będzie z każdym następnym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wierze Kadafiemu !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krzysiek
  • Krzysiek
  • 18.03.2011 17:39

W Libii także zwykli ludzie chcą pokonać takie świnie jak u nas w Polsce to się zdarzyło.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.