Facebook Google+ Twitter

Libiąż. 8 marca w Libiąskim Centrum Kultury

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się atrakcje przygotowane przez Libiąskie Centrum Kultury z okazji Dnia Kobiet.

"Zaczarowane niteczki" w towarzystwie przewodniczącej libiąskiej Rady Miejskiej Bogumiły Latko / Fot. Paweł SalawaUczestnicy wieczornego spotkania w LCK mieli możliwość obcowania z tym, co dla kobiet nieodzowne, a więc pięknem. Wyraził je bogaty dorobek grupy „Zaczarowane niteczki” w postaci prac rękodzieła artystycznego, a także pokazy fryzjerskie i kosmetyczne, którym piękne mieszkanki naszej gminy poddawały się ochoczo. Te z uczestniczek imprezy w LCK, które miały szczęście w losowaniu, otrzymały w prezencie drobne upominki – oczywiście wykonane własnoręcznie przez „Zaczarowane niteczki”.

Członkinie tej grupy, działającej w Libiąskim Centrum Kultury, pod kierunkiem instruktor Doroty Dereszowskiej, specjalizują się głównie w hafcie artystycznym, a 8 marca 2011 roku był datą ich debiutanckiego wernisażu prac autorskich.

Atrakcje w postaci darmowych porad i zabiegów kosmetyczno-fryzjerskich czekały na panie w hallu LCK. Dzięki uprzejmości libiąskich firm: salonu kosmetycznego „Świat paznokci i rzęs”, studia fryzjerskiego „Retro” i firmy Oriflame, dyrektor Krystyny Kawałek, panie mogły podać się bezpłatnym zabiegom podkreślającym ich urodę. Przygotowano też poczęstunek, a udany wieczór z Libiąskim Centrum Kultury zakończył, cieszący się niemal maksymalną frekwencją seans filmowy „Och Karol 2”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.