Facebook Google+ Twitter

Libiąż. LCK zaprasza na ciekawe zajęcia stałe

Po okresie wakacyjnym Libiąskie Centrum Kultury zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w licznych kołach zainteresowań w ramach zajęć stałych.

Oferta adresowana do każdego pozwoli rozwijać zdolności artystyczne w dziedzinach plastyki, muzyki, tańca, teatru, aktorstwa i fotografii. Miłośnicy rekreacji mogą korzystać z czynnej 7 dni w tygodniu i dobrze wyposażonej siłowni, rekreację z turystyką pieszą świetnie łączą zajęcia Nordic Walking, a znakomity relaks ciała i umysłu zapewnią zajęcia jogi.

Do najmłodszych adresowana jest rytmika ruchowa i zajęcia gimnastyki korekcyjnej. Talenty plastyczne w LCK można rozwijać już w wieku 4 lat w ramach sekcji „Pinokio”. Dzieci w wieku 7-9 lat robią to w ramach grupy „Kompozycja”, a kończąc 10 lat można uczestniczyć wspólnie z młodzieżą i dorosłymi w zajęciach Amatorskiego Ruchu Artystycznego „Kanon”. Na zajęciach grupy „Zaczarowane niteczki” można szlifować umiejętności rękodzieła artystycznego. W dziedzinie muzyki LCK oferuje wspólne śpiewanie w ramach sekcji wokalnej „Canticorianie” oraz warsztaty perkusyjne. Wspólne fotografowanie z wymianą wzajemnych doświadczeń oferują zajęcia w ramach Grupy Fotograficznej „Focus”. Talenty aktorskie poprzez próby, wspólne tworzenie przedstawień i występy sceniczne rozwija Sekcja Teatralna „Pióro”.

Wszystkich powyżej 50. roku życia zapraszamy do „Klubu Seniora 50 plus”, gdzie czas umilają wspólne wycieczki, imprezy, warsztaty, spotkania z ciekawymi ludźmi i wiele innych.

Bardzo roztańczony jest Dom Kultury w Żarkach, gdzie na zajęciach Studia Tańca „Flash” ćwiczą dzieci w wieku 7-12 lat w ramach Wstępnej Grupy Tanecznej, a także znany, lubiany i odnoszący niemałe sukcesy Zespół „Bęc”. Tam tez można uczestniczyć w zajęciach plastycznych organizowanych dla dzieci w wieku 7-13 lat. W Gromcu można pożytecznie spędzić czas podczas zajęć rekreacyjno-świetlicowych i tworząc dzieła plastyczne w ramach grupy „Akwarelka”. Świetlica w Kosówkach oferuje zajęcia plastyczne i rekreacyjno-świetlicowe.

Szczegółowe informacje na stronie www.lck.libiaz.pl lub pod nr tel. 32/627 12 62, 627 37 10, e-mail: lck@libiaz.pl

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.