Facebook Google+ Twitter

Libiąż. Panie triumfowały w regionalnym turnieju piłkarzyków

Zakończyły się rozgrywane w październiku, organizowane przez Libiąskie Centrum Kultury Mistrzostwa Gminy Libiąż w Piłkarzykach Stołowych.

Najlepsze trzy pary mistrzostw / Fot. Paweł SalawaTurniej finałowy rozegrano w ostatnią sobotę. Wystąpiły w nim najlepsze pary z turniejów eliminacyjnych, rozegranych wcześniej w czterech częściach gminy: sołectwach Gromiec i Żarki, a także w Libiążu oraz dzielnicy Kosówki.

Rozgrywkom towarzyszyły olbrzymie emocje, równoznaczne tym z boiska piłkarskiego, a niemal wszystkie drużyny szczególnie mobilizowały się na pojedynek z Izabelą Skwarą i Sabiną Siemek. Jak się okazało - bezskutecznie. To właśnie panie bezapelacyjnie tryumfowały w całej imprezie. W pojedynkach grupowych turnieju finałowego szczególnie we znaki dał się zwyciężczyniom duet Norbert Lelito i Krzysztof Maziarz, który ograły jedną bramką.

Prawdziwy kunszt pokazały jednak w decydującej fazie turnieju. Najpierw bez straty bramkiJeden z turniejów eliminacyjnych (Żarki, 19.X.2009) / Fot. Paweł Salawa rozgromiły w półfinale duet Jacek Kremer - Marcin Franaszek, a w finale imprezy ich przeciwników Jacka Latkę z Dominikiem Piwowarczykiem stać było tylko na honorowe trafienie. W meczu o trzecie miejsce Norbert Lelito i Krzysztof Maziarz po zaciętym pojedynku pokonali Jacka Kremera i Marcina Franaszka. Paniom przypadł w udziale zaszczytny tytuł Mistrzyń Gminy Libiąż. Czołowe trzy duety otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez LCK.
Tryumfatorki mistrzostw Libiąża w akcji... / Fot. Paweł Salawa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.