Facebook Google+ Twitter

Libiąż. Pokazali kunszt fotograficzny w konkursie "Moje najlepsze zdjęcie"

Pejzaże, portrety, makrofotografie, zdjęcia artystyczne i te ukazujące detale dominowały w konkursie fotograficznym „Moje najlepsze zdjęcie” zorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Libiążu i Libiąskie Centrum Kultury.

Pamiątkowa fotografia osób związanych z konkursem "Moje najlepsze zdjęcie" / Fot. Paweł SalawaKonkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Libiąż.

- Nie ograniczaliśmy tematycznie uczestników licząc na ich indywidualne upodobania fotograficzne. Każdy z nich mógł zgłosić zdjęcia w technice, w której czuje się najlepiej.– skomentowała Elwira Świtalska, nauczyciel Gimnazjum nr 1 i inicjator konkursu. Wysoki poziom 70 konkursowych prac postawił trudne zadanie przed komisją oceniającą, w skład której weszli również Róża Wypyska -
dziennikarz portalu internetowego libiaz24.pl i Paweł Salawa z LCK. Wszystkim 26 uczniom libiąskich szkół biorącym udział w konkursie wyróżnienia, cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez Gimnazjum nr 1 i Libiąskie Centrum Kultury, pamiątkowe dyplomy i certyfikaty uczestnictwa wręczyli Burmistrz Libiąża Jacek Latko i Dyrektor Gimnazjum nr 1 Ewa Kowalska.

W kategorii I klas piątych i szóstych szkół podstawowych i klas pierwszych gimnazjów wyróżnienia otrzymały Wiktoria Matysik ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Libiążu za zdjęcie „Rozświetlony tulipan” oraz Klaudia Jamróz z Gimnazjum nr 1 za zdjęcie „Patrzę”. Trzecie miejsce zdobyła Justyny Siudy z Gimnazjum nr 1 za zdjęcie „Piękno kąśliwego owada”, drugie Bartosz Kulak ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Libiążu za zdjęcie „Dacota”, a zwyciężczynią tej kategorii została Weronika Mulcan z Gimnazjum nr 1 za zdjęcie pod tytułem „Zakręcone”.
W kategorii II szkół gimnazjalnych klas drugich i trzecich najwyżej oceniono zdjęcie „Detal” Roksany Leji, drugie miejsce zajął „Blask Słońca” Pauliny Jaromin, a trzecie „Londyńska roda capoeira” Marii Poznańskiej (wszystkie z gimnazjum nr 1. Wyróżnienia zdobyły Joanna Białożyt z Zespołu Szkolno Gimnazjalnego z oddz. Integracyjnymi za zdjęcie „Dosięgnąć chmur” oraz Justyna Bużyk z Gimnazjum nr 1 za zdjęcie „Błękitna woda”.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.