Facebook Google+ Twitter

Libiąż. Turniej tenisa stołowego w LCK

Sześciolatkowie Paweł Ciuba i Bartek Ziemba byli najmłodszymi uczestnikami turnieju tenisa stołowego, rozegranego 7 lutego w LCK w ramach akcji "Zima".

Uczestnicy turnieju w kategorii starszej / Fot. Paweł SalawaW starciu z pozostałymi uczestnikami turnieju chłopcy nie mieliby większych szans, dlatego rozegrali między sobą mecz i otrzymali za to upominki. Rywalizacja na poważnie toczyła się systemem każdy z każdym w dwóch kategoriach wiekowych. Wśród 11-latków najlepszy okazał się Adrian Woźniak, przed Kacprem Korbą i Miłoszem Żalińskim.

W starszej kategorii zwyciężył tradycyjnie stały bywalec sportowych turniejów LCK w ping-ponga i badmintona Adrian Plewka, który pokonując wszystkich rywali, nie pozostawił cienia złudzeń kto jest najlepszy. Do końca turnieju trwała natomiast rywalizacja o drugie miejsce, ponieważ po jego zakończeniu Dominik Polanek, Bartek Znaleźniak i Krzysztof Maziarz legitymowali się identycznym bilansem punktowym. Na nic zdało się też rozstrzygnięcie w tym układzie bezpośrednich spotkań pomiędzy zainteresowanymi, dlatego o końcowym wyniku decydowały małe punkty zdobyte w pojedynkach między nimi. Ostatecznie drugie miejsce przypadło Bartkowi Znaleźniakowi, a trzecie Krzysztofowi Maziarzowi.

Najlepsi zawodnicy turnieju otrzymali nagrody rzeczowe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.