Facebook Google+ Twitter

Libiąż. Turystyka rowerowa z nagrodami

Około 50 uczestników wzięło udział w Wielopokoleniowym Rajdzie Rowerowym zorganizowanym 29 września przez Libiąskie Centrum Kultury.

Uczestnicy rajdu na wale rzeki Wisły / Fot. Paweł SalawaImprezę zorganizowano w ramach Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych gminy Libiąż, pod nazwą "Trzeźwo, zdrowo - z kulturą i na sportowo".

Trasa rajdu wiodła malowniczymi ścieżkami Libiąża, Żarek i Gromca, a przejazd wzbogaciły ciekawostki z dziedzin geologii, botaniki i historii lokalnych terenów zaprezentowane przez Piotra Grzegorza z chrzanowskiego Muzeum Regionalnego. Nad bezpieczeństwem rowerzystów czuwali członkowie Zastępu Ratownictwa Medycznego OSP Libiąż. 20-kilometrowy dystans rajdu pokonali wszyscy uczestnicy, a najdzielniejszym z nich był pięcioletni Oskarek Śleziak, który na swoim małym rowerku dzielnie dojechał do samej mety!

Najszczęśliwszy z uczestników Rajdu z nagrodą główną / Fot. Paweł SalawaPodsumowanie imprezy miało miejsce na terenie Ośrodka Rekreacyjnego Szyjki. Tam na uczestników czekał gorący poczęstunek, pamiątkowe certyfikaty uczestnictwa oraz losowanie atrakcyjnych nagród ufundowanych przez LCK i Urząd Miejski w Libiążu. Nagrodę główną w postaci roweru górskiego ufundowanego przez firmę Titan - Lux zdobył Tomasz Kosowski. Szczęśliwemu zwycięzcy "górala" wręczył Łukasz Latko, pełnomocnik zarządu firmy Titan - Lux, wspólnie z Jerzym Sabudą, specjalistą ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych gminy Libiąż.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.