Facebook Google+ Twitter

Libiąż. Tylko zima nie dopisała

Bez względu na pogodę Libiąskie Centrum Kultury organizuje cieszące się coraz większą popularnością imprezy Nordic Walking.

W drodze na Groble / Fot. Paweł SalawaNiejeden przechodzień, który sobotnim rankiem 22 lutego znalazł się w okolicach Urzędu Miejskiego w Libiążu, dziwił się na widok gimnastykującej się grupy 30 osób. Była to jednak konieczna rozgrzewka przed II Zimowym Marszem Nordic Walking w Libiążu, zorganizowanym przez Libiąskie Centrum Kultury.
- Gdybym sam musiał pokonać taki dystans, to pewnie bolałyby mnie nogi. W grupie jest raźniej, można uciąć sobie miłą pogawędkę i nawet nie wiadomo kiedy jest się na mecie – skomentował jeden z maszerujących. Równo rok temu uczestnicy imprezy organizowanej przez LCK maszerowali w pięknej, zimowej scenerii. I choć tym razem zima nie dopisała, to tradycyjnie dopisał dobry humor uczestników. Ponad 10 kilometrowa trasa marszu wiodła terenami leśnymi wokół stawów na Groblach, z metą przy Libiąskim Centrum Kultury, gdzie czekał gorący poczęstunek i pamiątkowe certyfikaty uczestnictwa. Po raz pierwszy w historii libiąskich imprez Nordic Walking udział w niej wzięła zorganizowana grupa miłośników tej formy rekreacji z Kwaczały.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.