Facebook Google+ Twitter

"Libiąż w obiektywie" - konkurs fotograficzny

Libiąskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu fotograficznego "Libiąż w obiektywie" poświęconemu pamięci znakomitego libiąskiego fotografa Leszka Tworzydło.

Laureaci I edycji konkursu z zaproszonymi gośćmi / Fot. Paweł SalawaW konkursie może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku czy miejsca zamieszkania. Warunkiem jest wykonanie fotografii przedstawiającej miejsca, wydarzenia charakterystyczne dla Libiąża lub jego mieszkańców. Każdy z autorów może nadesłać maksymalnie 3 fotografie jako cykl lub 1 zdjęcie. Powołane przez organizatora jury oceni obie te kategorie równorzędnie, biorąc pod uwagę walory tematyczne, oryginalność i poziom artystyczny zdjęć. Technika wykonania prac jest dowolna (np. odbitki barwne, czarno-białe, sepia). Prace nadesłane na konkurs nie mogą być wcześniej publikowane. Organizatorzy przyjmują zdjęcia:
- gotowe wywołane lub wydrukowane zdjęcia o wymiarze 15 x 21 cm;
- pliki elektroniczne JPG o wymiarach 1200 x 1600 pikseli, nie przekraczające 2MB.

Wraz ze zgłoszeniem na konkurs należy podać tytuł pracy, imię i nazwisko autora, adres autora, telefon kontaktowy, krótki komentarz do każdego zdjęcia, oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do zdjęć. (np. "Potwierdzam swoje prawa autorskie do nadesłanego zdjęcia - Jan Kowalski").

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację zdjęć i przeniesienie praw autorskich na organizatora bez otrzymania honorarium (osoby niepełnoletnie obowiązuje podpis rodziców akceptujących regulamin).

Konkursowe prace w terminie 1 marca 2010 r. należy złożyć osobiście w LCK (pokój nr 6), nadsyłać pocztą tradycyjną na adres: Libiąskie Centrum Kultury, ul. Górnicza 1, 32 590 Libiąż, lub pocztą elektroniczną na adres: lck@libiaz.pl (z dopiskiem: Konkurs Fotograficzny). Laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie jury. Nagrodzone prace będą eksponowane na okolicznościowej wystawie w LCK. Mogą być również wykorzystane do celów promocyjnych gminy Libiąż.

Piotr Salawa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.