Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17918 miejsce

Libiąż. Wielkie serca w Libiąskim Centrum Kultury

Pod hasłem „Kino na obcasach” w Libiąskim Centrum Kultury zorganizowano 7 marca imprezę, z której całkowity dochód przeznaczono na rzecz leczenia i rehabilitacji dwuletniej mieszkanki Libiąża Oliwki Bacy.

Dziewczynka przyszła na świat z wrodzoną wada układu nerwowego, a stan jej zdrowia wymaga codziennej, wyspecjalizowanej rehabilitacji. Wiąże się to z dużymi nakładami finansowymi, niemożliwymi, mimo wszelkich starań, do zabezpieczenia przez rodziców i najbliższą rodzinę Oliwki.

Dlatego też, dzięki wspaniałomyślności firmy Oriflame oraz przy współudziale LCK, zorganizowano wielką akcję pomocy, polegającą na rozprowadzaniu cegiełek, z których dochód wspomógł ten szczytny cel.

Dodatkowo hojne wsparcie sponsorów umożliwiło nabywcom cegiełek udział w losowaniu licznych i atrakcyjnych nagród. Konto Oliwki zasiliły też środki z seansu filmowego.

Najważniejsze jest jednak to, że mieszkańcy gminy Libiąż właściwie odpowiedzieli na ten apel, a potwierdziła maksymalna frekwencja! Dzięki temu na konto Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia we Wrocławiu, która organizuje zbiórkę środków pieniężnych na rzecz Oliwki, wpłynęło łącznie aż 5770 zł.

Wszyscy chętni udzielenia dalszego wsparcia Oliwce mogą to zrobić przekazując 1% podatku za rok 2010. Aby tego dokonać, w zeznaniu podatkowym w rubryce „Nazwa OPP” należy wpisać „Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia”, numer KRS 0000050135 z dopiskiem Darowizna na cele ochrony zdrowia Oliwii Bacy, w drugiej rubryce obowiązkowo hasło „Justysia” (imię matki dziewczynki).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.