Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19488 miejsce

Libiąż. Zakochani w LCK

Romantyczny seans filmowy i konkurs fotograficzny „Zakochani są wśród nas” zaproponowało Libiąskie Centrum Kultury na okoliczność święta zakochanych.

Uczestnicy konkursu fotograficznego / Fot. Paweł SalawaW ocenie prac konkursowych jury w składzie: przewodnicząca Bogusława Zychowicz
Joanna Dudowicz i Paweł Salawa wzięło pod uwagę kompilację trzech kryteriów: walory tematyczne, oryginalność i poziom artystyczny zdjęć. "Nadesłane zdjęcia to udane próby uwiecznienia najpiękniejszego z uczuć, poszukiwanego w spojrzeniach, objęciach, gestach, a także w przyrodzie czy gotowych gadżetach, które uczucia miłości definiują i wyrażają. Ważne podkreślenia jest szerokie spojrzenie uczestników konkursu na miłość, wyrażaną na szereg sposobów, począwszy od zauroczenia, przez fascynację po miłość dojrzałą - argumentowało werdykt jury.

Najlepsze zdjęcie konkursu autorstwa Roberta Walla z Oświęcimia / Fot. Robert WallOgółem na Konkurs napłynęło w sumie 29 zdjęć 13 uczestników. Po ocenie nadesłanych prac Komisja Konkursowa postanowiła przyznać główną nagrodę Robertowi Wallowi z Bolęcina za zdjęcie „Oparcie na całe życie”. Drugie miejsce zajęła Agnieszka Bojda z Libiąża za zdjęcie okraszone tytułem „Bo najważniejszą rzeczą w życiu człowieka jest widzieć własne odbicie w czyichś zakochanych oczach", natomiast trzecie Łukasz Walas z Libiąża za pracę „W oczekiwaniu na Hanię”.
Podkreśleniem walentynkowej tradycji w LCK był romantyczny seans filmowy „Co nas kręci, co nas podnieca w reżyserii Woodego Alena.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Cudowny pomysł! śliczne zdjęcie - jaka szkoda że tylko Jedno! Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.