Facebook Google+ Twitter

Libiąż. Złote i diamentowe gody

Trzydzieści siedem par świętowało w gminie Libiąż jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego podczas uroczystości przygotowanej przez Libiąskie Centrum Kultury.

Jubilaci w towarzystwie gospodarzy gminy Libiąż i zaproszonych gości / Fot. Paweł SalawaMają bogaty bagaż życiowych doświadczeń i na pewno wiedzą co znaczy prawdziwa miłość. Wytrwali ze sobą 50 i więcej lat i doskonale znają receptę na udane małżeństwo. W Libiąskim Centrum Kultury 28 stycznia odebrali z rąk Burmistrza Libiąża medale i upominki za długoletnie pożycie małżeńskie.
W uroczystości honorowania jubilatów wzięli udział również Poseł na Sejm RP Tadeusz Arkit, Wiceburmistrz Jarosław Łabęcki, Przewodnicząca Rady Miejskiej Bogumiła Latko i przedstawiciel Posła do Parlamentu Europejskiego Bogusława Sonika.
Dla zasłużonych małżeństw gminy Libiąż czekał prezent w postaci programów artystycznych zespołów śpiewaczych „Zorza” i „Wrzos” z Żarek, a także występ niespodzianka kwartetu wokalnego w składzie Jacek Latko, Tadeusz Arkit, Jarosław Łabęcki i Bogumiła Latko.
Medale Prezydenta RP za 50 lat pożycia małżeńskiego odebrali: Helena i Franciszek Bigajowie, Wiesława i Adam Idzikowie, Lilianna i Fryderyk Janczykowie, Emilia i Józef Jaroszowie, Irena i Stanisław Jurczykowie, Józef Kosowski, Maria i Stanisław Koziołowie, Henryka i Lucjan Kulowie, Zofia i Stanisław Latkowie, Teresa i Stanisław Lelitowie, Zuzanna i Jan Likusowie, Maria i Józef Łuczyńscy, Melania i Leszek Mańkowie, Janina i Kazimierz Matejowie, Janina i Julian Mocałowie, Józefa Niegłos, Antonina i Józef Palkowie, Maria i Jan Pietrasikowie, Halina i Zygmunt Pidłowie, Barbara i Zygmunt Sarnowie, Krystyna i Leszek Suchetowie, Krystyna i Antoni Sublowie, Maria i Józef Szkółkowie, Maria i Stanisław Szustakiewiczowie, Joanna i Stefan Szyjowie, Halina i Jan Wielgusowie, Stefania i Mieczysław Wołkowie, Zofia i Stefan Zaczykowie oraz Irena i Władysław Zmarzły.
Diamentowe Gody obchodzili: Stanisława i Tadeusz Bigajowie, Józefa i Adam Kurdzielowie, Helena i Zygmunt Latkowie, Anna i Stanisław Poznańscy, Kazimiera i Eugeniusz Syskowie, Stanisława i Stanisław Wierzbicowie, Stefania i Stanisław Wilczakowie, a także Krystyna i Augustyn Ziajkowie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.