Facebook Google+ Twitter

Libiąż. Zmagania szczypiornistów rocznika 1999

W dniach 14-16.01.2011 w Chrzanowie i Libiążu rozgrywany był VI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej chłopców „Caban Cup”.

Mecz o III miejsce pomiędzy PMOS SPR Libiąż a Krakowiakiem 85 Kraków / Fot. Paweł SalawaHala w Libiążu gościła ponad 100 zawodników rocznika 1999. W organizację imprezy włączyły się libiąska Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi oraz Libiąskie Centrum Kultury, a ponadto sponsorzy: Market Intermarche, Cafe Club „Nata”, Firma „Spring” SJ i Restauracja Milenium. Trzydniowa rywalizacja rozpoczęła się od zmagań grupowych. W grupie pierwszej los skojarzył ze sobą drużyny MUKS Chrzanovia, SKS Kusy Kraków, UKS Spartakus Buk, UKS Orlik Świebodzin i UKS Szczypiorniak Ostrów Wielkopolski.

W grupie B zagrali gospodarze PMOS SPR Libiąż, Zryw Chorzów. MKS Wieluń, UKS Krakowiak 85 Kraków oraz MSPR Siódemka Legnica. W półfinałach zmierzyły się drużyny Kusego Kraków i PMOS SPR Libiąż, a także Krakowiak 85 Kraków z Szczypiorniakiem Ostrów Wielkopolski. Nasi reprezentanci w pucharowej fazie turnieju nie sprostali jednak obu Krakowskim drużynom, zajmując ostatecznie czwarte miejsce w turnieju.

Mecz finałowy, rozegrany już w hali MOSIR-u Chrzanów, rozstrzygnęli na swoją korzyść zawodnicy z Ostrowa Wielkopolskiego, zwyciężając tym samym w całym turnieju w kategorii rocznika 1999 i młodszych. W starszej kategorii wiekowej (szesnastolatkowie i młodsi), która rozgrywała swoje mecze w Chrzanowie, tryumfowali młodzi szczypiorniści Chrzanovii Chrzanów, przed Kusym Kraków i libiążanami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.