Facebook Google+ Twitter

Licytacja reprezentacyjnej koszulki Mirka Szymkowiaka na rzecz piłkarskiej młodzieży

Wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej, Mirosław Szymkowiak, przeznaczył swoją koszulkę na licytację. Dochód z aukcji będzie przeznaczony na rzecz młodzieży trenującej w Widzewie Łódź.

Mirosław Szymkowiak - wielokrotny reprezentant Polski, wychowanek Olimpii Poznań, grał w najlepszych w (w danym czasie) klubach w kraju: Widzewie Łódź, oraz Wiśle Kraków. Ostatnio występował w barwach tureckiego Trabzonsporu i tam zakończył swoją bogatą karierę. Sześciokrotny mistrz Polski, w reprezentacji kraju zagrał 33 razy zdobywając 3 bramki. W lidze tureckiej rozegrał 41 meczów i strzelił 14 goli. Specjalizował się w rzutach wolnych. Teraz próbuje swoich sił jako komentator sportowy w jednej ze stacji telewizyjnych.

Mirosław Szymkowiak / Fot. Gazeta WrocławskaSympatyczny "Szymek", bo taki nosi pseudonim, postanowił przeznaczyć jedną ze swoich reprezentacyjnych koszulek na aukcję, z której dochód będzie przeznaczony na rzecz młodzieży piłkarskiej łódzkiego Widzewa. Osoba, która wylicytuje koszulkę otrzyma dodatkowo specjalną dedykację, już teraz widnieje na niej podpis piłkarza. Aukcja rozpoczęła się 11 czerwca i potrwa do 21 czerwca. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę: Koszulka Mirka Szymkowiaka

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.