Facebook Google+ Twitter

Licytacje na rzecz ponad stuletniej piłkarskiej tradycji !

Od dwóch dni można licytować piłkarskie gadżety, które zostały przekazane na aukcje, z których dochód ma zostać przekazany na rzecz Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło!

Herb Czarnych Jasło / Fot. nieznanyWszystkich kibiców piłkarskich oraz kolekcjonerów sportowych gadżetów, a także inne osoby zapraszamy do licytacji koszulek, piłek i innych gadżetów przekazanych na rzecz jasielskiego klubu, z których dochód zasili budżet III-ligowego klubu sportowego JKS Czarni Jasło, który znajduje się w niezadowalającej sytuacji finansowej.

Wszystkie gadżety i pamiątki znajdziecie Państwo pod tym linkiem. Allegro to najpopularniejsza strona, na której można kupić, czy sprzedać różności. Dlatego za pośrednictwem tego serwisu klub zdecydował się na wystawienie spływających doń przedmiotów!

W ofercie znajdują się koszulki m.in. Realu Madryt z autografami Królewskich, Floty Świnoujście, Zagłębia Lubin, czy Vive Kielce! Ponadto zakupić można piłki z autografami znanych postaci polskiej piłki! Gadżety wciąż napływają i z dnia na dzień będzie ich coraz więcej!

Przypominam również o spotkaniu charytatywnym, z którego dochód również będzie przekazany na rzecz jasielskiego klubu. Spotkanie Czarnych Jasło z I-ligową Sandecją Nowy Sącz odbędzie się w najbliższą sobotę 23 lutego o godz. 13.00 przy ul. Śniadeckich 15 w Jaśle! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych polską piłką i nie tylko! Nie pozwólmy zejść z piłkarskiej mapy jednemu z prekursorów polskiej piłki nożnej - Czarnym Jasło! 103 lata tradycji zobowiązuje!

Zapraszamy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.