Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13647 miejsce

Licytowali kalendarze na rzecz dzieci pogrążonych w śpiączce

Założona przez Ewę Błaszczyk i księdza Wojciecha Drozdowicza fundacja "Akogo?" już od ponad dziesięciu lat zajmuje się pomocą dzieciom, które przeszły poważne urazy mózgu - szczególnie zaś tym, które znajdują się w śpiączce.

Fundacja prowadzi wzorcową klinikę "Budzik", działającą przy warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka, a jej szerszym celem jest tworzenie i rozwijanie systemowych rozwiązań mających na celu stworzenie ogólnokrajowej sieci podobnych jednostek.

 / Fot. businesswomanlife

Źródło zdjęcia: Businesswoman & life

Na pomoc fundacji "Akogo?" magazyn "Businesswoman & life" przeznaczył cały dochód ze swojej uroczystej gali charytatywnej, podczas której odbyła się premiera i licytacja wydanego przez magazyn kalendarza na rok 2015. Uroczystość miała miejsce 14 grudnia bieżącego roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Zgromadziła śmietankę polskich przedsiębiorczyń i gwiazd show-businessu. Galę poprowadziła, z charakterystycznym dla siebie wdziękiem i charyzmą, popularna aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska. Gościem honorowym została, oczywiście, Ewa Błaszczyk.

Zaprezentowany podczas gali kalendarz zdobią zdjęcia ważnych przedstawicielek świata biznesu i przemysłu rozrywkowego: poza Ewą Błaszczyk warto wymienić tu między innymi Agatę Kuleszę, Annę Dereszowską, Annę Czartoryską, Anetę Kręglicką czy Joannę Przetakiewicz. Przygotowane przez firmę Redro poszczególne karty w formie obrazów na płótnie zostały zlicytowane wśród uczestników i uczestniczek imprezy - prowadzenia niezwykle emocjonującej licytacji podjął się aktor Paweł Burczyk.
Oprócz uczestnictwa w licytacji i bankiecie podczas imprezy goście mieli okazję posłuchać koncertu skrzypiec elektrycznych w zachwycającym wykonaniu Magdaleny Szymańskiej i przyjrzeć się pokazom zyskujących coraz większą popularność polskich marek modowych, takich jak Taranko, McKlein i McArthur.

Kalendarz Businesswoman & life 2015 nabyć można - w cenie 30 zł - na stronie kliniki "Budzik" oraz w salonach sieci EMPiK. Całkowity dochód z jego sprzedaży przekazany zostanie fundacji "Akogo?".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.