Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1138 miejsce

Licytuj żużlowca z WOŚP!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-01-06 19:14

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. CKM Włókniarz Częstochowa w dużym stopniu zaangażuje się w ratowanie życia wcześniakom oraz kobietom ciężarnym z cukrzycą.

Jak informuje Jacek Tolewski - Rzecznik Prasowy - CKM Włókniarz S.A:

W klubie poszli na całość i na licytację przeznaczyli… żużlowców! Tak, tak, to nie żarty każdy z was ma możliwość wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a przy okazji spełnić być może jedno ze swoich marzeń.

Tegoroczne aukcje są nietypowe, jedna z propozycji to godzinne spotkanie spędzone z Grigorijem Łagutą! Zwycięzca aukcji sam zadecyduje jak spędzi czas z Griszą, pełna dowolność (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku).Grigorij Łaguta / Fot. Fot. Paulina Przepióra Możesz z Łagutą pójść na kręgle, kolację, pograć w squash, billard, pójść na basen czy spotkać się w warsztacie na stadionie i pogrzebać przy sprzęcie! Oczywiście na licytację przeznaczonych zostanie także wiele klubowych gadżetów, m.in. plastrony, szaliki, poduszki, koszulki i smycze. Zachęcamy wszystkich do licytacji.

Podczas tegorocznego finału CKM Włókniarz pojawi się na placu Biegańskiego, w pobliżu sceny ustawiony zostanie biało-zielony namiot. Między godziną 17, a 18 na scenie pojawią się żużlowcy Lwów, Sławomir Drabik oraz Rafał Szombierski i młodzieżowcy, wspólnie będziemy licytować przeznaczone przedmioty i Grigorija Łagutę! Wszystkich kibiców Włókniarza zapraszamy w niedzielę na plac Biegańskiego, w godzinach od 16 do 19 w okolicach ustawionego klubowego namiotu. Będzie się działo! Jeśli chcesz mieć Griszę dla siebie, musisz licytować i być z nami!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.