Facebook Google+ Twitter

Lider Dream Theater zaczyna pracę nad kolejnym solowym albumem!

Jeden z najlepszych wokalistów światowej sceny muzycznej, James LaBrie, po raz trzeci wchodzi do studia nagraniowego bez swych przyjaciół z Dream Theater.

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:James_LaBrie_%28H.I.%29.jpg&filetimestamp=20070624184649 / Fot. Wikimedia CommonsPo sukcesie poprzednich solowych projektów, przyszedł czas na kolejny. Na facebookowym profilu niemal 50-letniego muzyka możemy przeczytać:

"Mat Guillory (wieloletni przyjaciel, a zarazem parnter muzyczny LaBrie - przyp. red.) i ja jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, iż możemy ogłosić początek prac nad moim nowym solowym albumem. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z tego, jak przyjął się Static Impulse (poprzedni krążek solowy - przyp. red.) i bardzo podekscytowani z pracy nad jego następcą".

Według zapowiedzi Jamesa, w pracy nad powstaniem nowego albumu pomogą tacy weterani muzycznej sceny jak Marco Sfogli, Peter Wildoer, Ray Riendeau, a także - znany z zespołu Soilwork - Peter Wichers. Jak podkreśla lider Dream Theater - Peter pokochał Static Impulse i nie może się doczekać, aż nagra kopiący d**ę materiał razem z nami. Jest niezwykle utalentowany, a my nie możemy doczekać się wspólnej pracy".

Po raz pierwszy w samodzielnym, solowym projekcie LaBrie pokazał swój kunszt wokalny w 2005 roku na płycie Elements of Persuasion. Na kolejną produkcję - Static Impulse - fani musieli czekać aż 5 lat (28 września 2010 r.) Tym razem nowa płyta ma ukazać się znacznie szybciej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.