Facebook Google+ Twitter

Lider ekstraklasy bez boiska!

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2006-08-01 11:41

Piłkarze ŁKS wczoraj mieli dzień wolny, ale dzisiaj będą trenować dwukrotnie. - Na razie nie wiemy, gdzie odbędą się zajęcia - mówi rzecznik prasowy klubu Marcin Durasik.

Piłkarze wiedzą, że mają stawić się o godz. 9.30 na stadionie przy al. Unii. - Później może pojedziemy na obiekt Kolejarza, a być może zostaniemy na własnym obiekcie - mówi Durasik.
Sytuacja ŁKS jest patowa, bo klub, który w tej chwili otwiera tabelę najlepszych polskich drużyn, ma tylko jedno treningowe boisko ze sztuczną nawierzchnią. O ile zimą jest ono bardzo przydatne, latem zdecydowanie lepiej jest ćwiczyć na boisku naturalnym. Ełkaesiacy dysponują tylko głównym boiskiem stadionu przy al. Unii, ale jest ono w katastrofalnym stanie, a każdy trening tylko pogarsza nawierzchnię. Grzegorz Kmiecik modli się o dobre boiskodo treningów Fot. DŁ

Łodzianie nie mieli problemów, dopóki nie rozpoczęła się budowa hali widowiskowo-sportowej. Początkowo mówiło się, że budowa rozpocznie się dopiero po odtworzeniu bazy treningowej, ale dzisiaj nikt już o tym nie pamięta, a lider ekstraklasy tuła się niczym petent po okolicznych boiskach. Tak być nie powinno.

W sobotę łodzianie po raz drugi z rzędu zagrają na swoim boisku. Rywalem ełkaesiaków będzie Górnik Łęczna, który w pierwszej kolejce przegrał z BOT GKS Bełchatów 1:3. Mecz, transmitowany przez Canal+, rozpocznie się o godz. 19. Jest bardzo prawdopodobne, że trener Marek Chojnacki będzie miał do dyspozycji kontuzjowanych ostatnio Roberta Łakomego i Ireneusza Kowalskiego. Obaj piłkarze szybko wracają do zdrowia i wszystko wskazuje na to, że w sobotę będą gotowi do gry.

(pah) - Dziennik Łódzki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.