Facebook Google+ Twitter

Lider grupy wołomińskiej zatrzymany

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-03-18 11:06

Stołeczna policja zatrzymała 37-letniego Andrzeja G., jednego z liderów tzw. grupy wołomińskiej. Poszukiwany listem gończym mężczyzna ukrywał się w wynajmowanym mieszkaniu na Bródnie.

- Andrzej G. ma na koncie działanie w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, handel narkotykami, wymuszenia rozbójnicze, wymuszenia haraczy, pobicia i wprowadzenie do obrotu 20 kg heroiny i kokainy - powiedział rzecznik Komendy Stołecznej Policji podinsp. Maciej Karczyński.

Poszukiwany listem gończym mężczyzna od kilku lat ukrywał się przed policją i prokuraturą. - Cały czas zmieniał miejsca zamieszkania. Z ustaleń policyjnych wynikało, że może być niebezpieczny, mieć broń i materiały wybuchowe - powiedział Karczyński.

37-latek poszukiwany był listem gończym wystawionym przez Prokuraturę Apelacyjną w Białymstoku. Zarzuca mu się działanie w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym oraz handel narkotykami i wymuszenia rozbójnicze, wymuszenia haraczy, pobicia i wprowadzenie do obrotu dużej ilości narkotyków o szacowanej wartości ponad 1,1 mln zł.

Andrzejowi G. grozi do 10 lat więzienia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.