Facebook Google+ Twitter

Liderzy Solidarnej Polski w Biłgoraju

26 listopada w Państwowej Szkole Muzycznej w Biłgoraju o godz. 14.30 odbędzie się spotkanie Solidarnej Polski, tzw. klubu "ziobrystów".

Taką informację ogłosił poseł na Sejm RP - Piotr Szeliga, dla redakcji Biłgoraj.com. W spotkaniu wezmą udział europosłowie: Zbigniew Ziobro, Jacek Kurski, Tadeusz Cymański oraz posłowie na Sejm: Andrzej Dera i Beata Kempa.

"Solidarna Polska" to klub parlamentarny utworzony przez 16 posłów i jednego senatora PiS. Celem założenia klubu, był apel o przywrócenie do partii wyrzuconych z niej europosłów: Ziobry, Cymańskiego i Kurskiego. W klubie znaleźli się również m.in. Arkadiusz Mularczyk, Beata Kempa, Piotr Szeliga, Marzena Wróbel, Jacek Bogucki, Andrzej Dera.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jak każda nowa partia, tak i owa, spotykają się, by zdobyć poparcie ludzi. Tak było i na tym spotkaniu. Mogłam zawrzeć tą wiadomość w artykule, nie zrobiłam tego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam z tekstu dowiedziałem się że /ZIOBRYŚCI/ 26 listopada w Państwowej Szkole Muzycznej w Biłgoraju o godz. 14.30 umówili się na kanapową randkę jak tu by odchudzić PiS ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.