Facebook Google+ Twitter

Life Festiwal Oświęcim - spektakularny festiwal na czerwiec

Ci, którzy odpowiadają za plan tego świeżego polskiego festiwalu, postawili sobie bardzo jasny cel: zrobić dobrą, międzynarodową imprezę.

 / Fot. rhcpW tej chwili znamy program festiwalu w Oświęcimiu tylko na dwa dni - wiadomo już, że 28 stycznia zagrają na jednej scenie Perfect z symfonicznym akompaniamentem orkiestry Perfect Girls ‘N’ Friends, stuprocentowo kobiecego składu, który złagodzi i upiększy rockowe nastroje polskich klasyków. Na scenie pojawią się tej nocy także sami Red Hot Chilli Pipers, szkocki zespół łączący tradycyjne dla siebie brzmienia z klasykami rocka. A to wszystko na oświęcimskim Stadionie Mosiru.Kolejnego dnia główną gwiazdą będzie Sting (który ma zagrać pierwszy plenerowy koncert w swojej trasie "Back to Bass", a także pierwszy festiwalowy występ w Polsce. Obiecano nam także, że pojawią się na nim kawałki ze starego repertuaru muzyka.
Tej nocy towarzyszyć mu będzie Brodka.

Jak na razie nie znamy jeszcze wielu informacji - wiadomo jednak na pewno, że ciągle dwa dni, 24 i 25 czerwca, pozostają ciągle nierozstrzygnięte, można więc spodziewać się dalszych emocjonujących obwieszczeń.

Na tej imprezie z pokojowym przesłaniem spodziewać się można, poza muzyką, wydarzeń edukacyjnych wszelkiej maści: projekcji filmów, debat, wystaw.

Tymczasem zapraszamy do http://www.lifefestival.pl/pl/news, słuchania Police i "Blood Sugar Sex Magic", i rozgrzewania się przed tym wyjątkowo upalnym sezonem letnim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.