134773 miejsce

Liga francuska. Fantastyczny mecz Polaka

W meczu Ligue 1 znakomite spotkanie w barwach Lille rozegrał Ludovic Obraniak.

W meczu 24. kolejki ligi francuskiej pomiędzy Lille a Boulogne dwie bramki dla gospodarzy zdobył Obraniak. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.

Mecz bardzo dobrze ułożył się dla drużyny Polaka. Już w 6. minucie bramkę zdobył gwiazdor naszej reprezentacji. Po 11 minutach było już 2:0, a wynik podwyższył Rami.

Kiedy piłkarze gości zdobyli bramkę kontaktową w 28. minucie (Adefemi), w szeregi trzeciej drużyny francuskiej ekstraklasy wdarło się trochę nerwowości. Ale jeszcze przed przerwą na pewne prowadzenie Lille wyprowadził Ludo.

Wynik ustalony do przerwy nie uległ już zmianie i Lille zwyciężyło 3:1. Polak grał do 83. minuty.