Liga francuska: Jeleń bohaterem, strzelił dwie bramki dla Auxerre!

W meczu 11. kolejki francuskiej Ligue 1, drużyna Auxerre pokonała zespół Monpellier 2:1. Obie bramki dla gospodarzy strzelił były piłkarz Wisły Płock, Ireneusz Jeleń.

/ Fot. logo klubu/http://fr.wikipedia.org/wiki/Fichier:Aja.pngPiłkarz reprezentacji Polski trafił do bramki rywali w 16. i 28. minucie. Goście zdobyli jedynego gola w ostatniej minucie. Jeleń, który na początku sezonu nie grał z powodu kontuzji, ma na swoim koncie już cztery bramki. Dziś podobnie, jak Dariusz Dudka rozegrał całe spotkanie. Polak utrzymuje swoją wysoką formę od tygodnia. Przypomnijmy, że w poprzednim tygodniu również strzelił dwie bramki drużynie Lille. Po jedenastu kolejkach Auxerre zajmuje piąte miejsce w tabeli.