Liga grecka. Roger zmarnował rzut karny

Były reprezentant Polski nie wykorzystał rzutu karnego w meczu 13. kolejki greckiej ekstraklasy pomiędzy AEK Ateny a PAS Giannina.

/ Fot. Sławek/CC BY-SA 2.0Słabo spisujący się w tym sezonie w greckiej ekstraklasie zespół AEK Ateny, podejmował u siebie PAS Giannina. W 37. minucie tego spotkania, przy stanie 1:1, arbiter podyktował rzut karny dla gospodarzy. Do piłki podszedł Roger Guerreiro, niestety jego słaby strzał obronił bramkarz gości. Ostatecznie drużyna z Aten wygrała mecz 2:1. Zwycięską bramkę dla gospodarzy w 82. minucie zdobył Andreas Stamatis. Polak na murawie spędził cały mecz. Po tej wygranej AEK Ateny awansował na 14. miejsce w tabeli.

AEK Ateny - PAS Giannina 2:1 (1:1)