60281 miejsce

Liga hiszpańska: Ronaldo ma problem z kibicami Realu?

Najlepszy napastnik ekipy Jose Mourinho w ostatnim meczu ligowym z Granadą nie cieszył się ze zdobytej bramki na Bernabeu. Od Gran Derby portugalski strzelec ma problem, by przekonać do siebie widzów zgromadzonych na stadionie Realu.

/ Fot. PAP/EPA/ALBERTO MARTINAS alarmuje - Cristiano utracił radość z gry, nie cieszy się na treningach, nie celebruje ani goli kolegów, ani swoich. A wszystko to od pamiętnych Gran Derby, w których Barca pokonała na wielkim "luzie" Real 3:1.

W sobotę Real zdemolował Granadę 5:1. Cristiano brał czynny udział w wielu akcjach swego zespołu, lecz gola udało mu się strzelić dopiero w ostatniej minucie spotkania. Nie cieszył się z niego - uściskał się jedynie z Altintopem i pomknął na połowę boiska, którą zajmowali Królewscy.

Kibice madryckiego klubu krytykowali postawę swojego cracka (hiszp. gwiazdora - przyp. red.) po tym, jak w spotkaniu z Barcą zupełnie zgasł i nic mu nie wychodziło. W samym meczu z Granadą zdarzały się gwizdy w kierunku Cristiano. Zawodnik nie potrafi tego jednak zrozumieć.

"Kto strzelił gola w finale Pucharu Króla w Walencji? Kto strzelił pierwszego gola w meczu Superpucharu Hiszpanii z Barcą i napędzał ataki na bramkę Valdesa?!" - grzmi Portugalczyk.