Facebook Google+ Twitter

Liga okręgowa: Liczą się tylko trzy punkty

Mogielanka Mogielnica idzie jak burza. Niestraszne są jej drużyny z radomskiej ligi okręgowej, a tym bardziej ze skierniewickiej.

Mogielanka obecnie jest bardzo silnym zespołem. A to wszystko za sprawą znakomitego trenera, byłego zawodnika Radomiaka Radom - Mariusza Wielgusa. To on znakomicie przygotował swój zespół do rundy wiosennej obecnego sezonu. To on stanowi o sile linii obronnej swojej ekipy. Ostatnio to Mogielanka dyktuje warunki gry swoim rywalom. W swoich dwóch pierwszych dwóch meczach w rundzie wiosennej zdobyła bardzo cenne cztery punkty. Co najważniejsze podjęła walkę z czołowym zespołem radomskiej ligi okręgowej - Orłem Wierzbica. Dopiero w ostatnich sekundach meczu dała sobie strzelić gola na 1:1.

O tym jak Mogielanka jest silna przekonała się w piątek w meczu sparingowym drużyna, która jest liderem w skierniewickiej lidze okręgowej - Orlęta Cielądz. Ekipa trenera Wielgusa zaaplikowała rywalom pięć goli, tracąc trzy. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się niezawodny napastnik - Paweł Jaworski. Przypomnijmy, że to właśnie on strzelił gola w meczu ze Skaryszewianką Skaryszew. W piątek poprowadził do zwycięstwa swoją drużynę w meczu z Orlętami.


Źródło:inf.własna

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.