Liga Światowa: Niemcy znowu lepsi

Polscy siatkarze nie wyciągnęli wniosków z wczorajszej porażki i dziś ponownie ulegli Niemcom. Tym razem w Stuttgarcie gospodarze wygrali 3-0.

D. Castellani / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Daniel_Castellani_2010-05-30.jpg&filetimestamp=20100530173311Podopieczni byłego szkoleniowca Polaków - Argentyńczyka Raula Lozano - nie dali szans polskim siatkarzom. Wczoraj Niemcy oddali jednego seta, dziś - żadnego. Pierwsze dwa sety kończyły się zwycięstwem rywali na przewagi, w ostatnim Polacy nie podjęli już walki, przegrywając do 18.

W grupie D grają jeszcze Argentyńczycy i Kubańczycy. Za tydzień Polacy zmierzą się na wyjeździe z rodakami trenera Castellaniego.